אודותינו

ABOUT

"בכיוון הירח" היא חברה עם וותק של יותר משלושים שנה בענף הבנייה והיזמות. החברה נוסדה בשנת 1990 על ידי הקבלן תאופיק חמאד ומאז פועלת בתכנון, יזום, בנייה ועבודות גמר של פרויקטים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.
בשנת 2013 הצטרף לצוות הבכיר של החברה המהנדס פאדל חמאד והעניק לה ממד מקצועי נוסף. היום, צוות החברה מונה מספר רב של מהנדסים, מתכננים ומומחים בתחום הבנייה שנמנים עם השורה הראשונה בתחומם.
ניהול הפרויקטים. הידע המקצועי, הניסיון וה-DNA הארגוני של "בכיוון הירח", הפכו אותה לאחת החברות המובילות בישראל בתחומי הבנייה ועבודות הגמר. ב'כיוון הירח' התשוקה לבנייה איכותית היא הדלק שעד היום מניע את מייסדי החברה ובכיריה.
לצד ההבנה והאהבה לתחום הבנייה, "בכיוון הירח" גם שמה דגש מיוחד על כל נושא 'חוויית הלקוח' ומכוונת הכי גבוה שאפשר גם בתחום זה. כל פרויקט של החברה נלקח במלוא הרצינות, נהנה מאנשי צוות ייעודיים על פי הדרישות הייחודיות שלו.

השותפים שלנו להצלחה

CLIENTS

'

"בהמשך לטיפול בפרויקט חיזוק מבנה אנרגיה לרעידת אדמה במחלבת תנובה תל יוסף בהתאם לתכנון של משרד "ירון אופיר מהנדסים" וביצוע של חברת "בכיוון הירח פרויקטים ובניה בע"מ", ח"מ כי מנהל פרויקט ומפקח בשטח רוצה להמליץ על חברה מבצעת וזה לא דבר מובן מאליו, הפרויקט הינו מאוד מסובך לביצוע עקב אופי חדר אנרגיה: המון תשתיות וסיכונים כגון תשתיות גז אמוניה, חשמל, קיטור וכו', אני רוצה לפרט עיקרי הדברים שקבלן מבצע עמד בהם מעל המצופה וכך גרם לי להבין מה זה קבלן רציני, מקצועי ואחראי בהתאם לדרישות וציפיות שאני מעמיד לקבלנים ולא תמיד מקבל לצערי. "
דוד דרוזין
מנכ"ל

עקבו אחרינו ברשתות

SOCIAL MEDIA